• Detail firmy

VANIŠ JAROSLAV

Základní popis

prodej jízdní kola elektrokola cyklo doplňky

Adresa

Nábřeží Svat. Čecha - autobusové nádraží
374 01 Trhové Sviny

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47241322

Výrobky, činnosti

Sportovní vybavení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 322 758
WWW: www.cyklo-vanis.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV VANIŠ - Majitel

Mobil: +420 602 485 849
Další firmy v oboru

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.