• Detail firmy

VAMOZ interiér

Základní popis

Zabýváme se prodejem, montáží, servisem a poradenstvím v oblasti stínící techniky a to zejména řetízkových žaluzií určených pro plastová okna a eurookna. Samozřejmostí je také prodej a montáž sítí proti hmyzu.

Adresa

U Soudu 6198/31
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73833819

Výrobky, činnosti

poradenstvím v oblasti stínící techniky

Zabýváme se prodejem, montáží, servisem a poradenstvím v oblasti stínící techniky a to zejména řetízkových žaluzií určených pro plastová okna

Kontaktní údaje

E-mail: sokol@vamoz-interier.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Sokol - Majitel

Mobil: +420 777 791 005
E-mail: sokol@vamoz-interier.cz
WWW: www.vamoz-interier.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.