• Detail firmy

VAMO INSTAL s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vodoinstalatérské a topenářské práce. Provádíme plynárenskou činnost. Nabízíme tepelná čerpadla a solární systémy.

Adresa

Na lysinách 457/20
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28139666

Výrobky, činnosti

Nabízíme vodoinstalatérské a topenářské práce.

Nabízíme vodoinstalatérské a topenářské práce. Provádíme plynárenskou činnost. Nabízíme tepelná čerpadla a solární systémy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 929 545
E-mail: vamoinstal@seznam.cz

Kontaktní osoba

LADISLAV DLOUHÝ - Jednatel

Mobil: +420 737 830 251
Další firmy v oboru

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.