• Detail firmy

Valnera, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme korálky, drátky a další bižuterní komponenty od českého dovozce Valnera. Nosným sortimentem jsou skleněné korálky, plastové korálky, dřevěné korálky a měděné drátky v různých barvách a tloušťkách.

Adresa

Tečovice 153
763 02 Chlum

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28344375
DIČ:  CZ28344375

Výrobky, činnosti

Prodáváme korálky, drátky, bižuterní komponty

Kontaktní údaje

E-mail: dratky.koralky@gmail.com
WWW: www.perlorodka.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Tomáš - Jednatel

Telefon: +420 721 252 938
Mobil: +420 602 716 444
E-mail: dratky.koralky@gmail.com
Další firmy v oboru

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.