• Detail firmy

ValMal

Základní popis

Provádíme malby a nátěry interiérů, fasád, oken, průmyslových strojů, plotů, konstrukcí a vzduchotechniky. Výškové práce - kostely, střechy, jeřáby, el. vedení, sloupy. Vysokotlaké čištění přístrojem Kranzle. Vysokotlaké nástřiky. Renovujeme balkóny.

Adresa

Zašová 692
756 51 Zašová

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11175711

Výrobky, činnosti

malby a nátěry interiérů, fasád, oken,

průmyslových strojů, plotů, konstrukcí a vzduchotechniky

Kontaktní údaje

E-mail: vladimir.poruba@valachnet.cz
WWW: www.valmal.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Poruba - Majitel

Mobil: 603 217 466
Další firmy v oboru

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.