• Detail firmy

Valk Welding CZ, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej a servis robotizovaných pracovišť s průmyslovými roboty Panasonic a Fanuc. Robotizace svařování, manipulace, stříkání a řezání, off-line programování robotů. Svařovací zdroje pro MIG/MAG/TIC svařování, přídavné svařovací materiály.

Adresa

Mošnov 323
742 51 Mošnov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27186563

Výrobky, činnosti

robotizace pracovišť

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 730 954
E-mail: info@valkwelding.cz
WWW: www.valkwelding.cz

Kontaktní osoba

Jakub Ing. Vavrečka

Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

Ing. Jiří Zůbek - prodej klempířských strojů a zařízení firmy

Specializujeme se na prodej klempířských strojů a zařízení od firmy Bří Švarcové. Tyto stroje vynikají originální a jednoduchou konstrukcí s mnoha technickými řešeními. Dodáváme modulární ohýbačky, zařízení na odvíjení svitků, zařízení na výrobu okapových žlabů a svodových rour, obrubovací stroje, návalkové stroje a kompletní příslušenství.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.