• Detail firmy

VALIDA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení mezd pro velké i malé organizace, zpracování ve firmě i dodavatelsky. Účetní a daňové poradenství, vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, včetně jednání na úřadech.

Adresa

Erbenova 372/5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25302698

Výrobky, činnosti

vedení mezd pro velké i malé organizace

zpracování ve firmě i dodavatelsky. Účetní a daňové poradenství, vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, včetně jednání na úřadech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 243 987
Fax: +420 541 243 987
E-mail: valida@email.cz
WWW: www.valida.cz

Kontaktní osoba

Ing. Anna Zlámalová - Jednatel

Mobil: +420 777 915 381
Další firmy v oboru

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

AlterEgo accounting s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, zpracováním mezd, personalistikou, celním odbavením, ekonomickým a organizačním poradenstvím.