• Detail firmy

VALEXO s.r.o.

Základní popis

Distribuce výtažků z hub a doplňků stravy se zaměřením na závažná onemocnění (např. rakovina, diabetes, vysoký krevní tlak, žaludeční a střevní potíže, apod.)

Adresa

Za Dráhou 4268/1
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29298474
DIČ:  CZ29298474
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Podkovičník MIX

Speciální směs imunoglukanů na přirozenou podporu imunitního systému. Pomoc při chemoterapii a ozařování.

Kontaktní údaje

E-mail: info@valexo.cz
WWW: www.podkovicnik-rakovina.cz

Kontaktní osoba

Alexandra Kosová - Jednatel

Mobil: +420 605 031 157
Mobil: +420 776 260 901
E-mail: info@valexo.cz
Další firmy v oboru

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.