• Detail firmy

Valentina Kožnarová

Základní popis

Komerční úklid domácností, bytových a nebytových prostor, firem a institucí. Úklid po haváriích, po stavebních úpravách a dalších okolnostech.

Adresa

Bendova 1107/10
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02764709
Rok založení:  2014

Výrobky, činnosti

Úklid

Provádíme komerční úklid domácností, bytových a nebytových prostor, firem a institucí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 231 025
E-mail: rexservis@post.cz
WWW: www.rexservis.cz
Skype: rexservis

Kontaktní osoba

Valentina Kožnarová - Majitel

Mobil: +420 777 951 025

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.