• Detail firmy

VALENTA KOVO s.r.o.

Základní popis

Výroba přesných strojních součástí

Adresa

Divnice 135
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26917394
DIČ:  CZ26917394

Výrobky, činnosti

Strojní součásti

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 301 038
E-mail: info@valenta-kovo.cz
WWW: www.valenta-kovo.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Valenta - Jednatel

Telefon: +420 577 301 038

JOSEF VALENTA - Jednatel

Zdeněk Valenta - Jednatel

Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.