• Detail firmy

Valdemara Pauerová

Základní popis

květinářství - květiny (svatební, smuteční, dušičkové, sušinové, vánoční, hrnkové, ...) - rozvážková služba - zahradnické potřeby

Adresa

Čemínská 172
330 33 Město Touškov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49783017

Výrobky, činnosti

Květiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 922 264
E-mail: florastyl-svatava@seznam.cz
WWW: www.kvetiny-florastyl-touskov.cz

Kontaktní osoba

Valdemara Pauerová - Majitel

Telefon: +420 606 704 225

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.