• Detail firmy

VAKUUM BOHEMIA s.r.o.

Základní popis

Prodej, servis a engineering vakuové techniky. Dodávky vakuových systémů, vývěv, dmychadel. Návrh a výstavba na klíč vakuových systémů. Značky: Busch, Becker, Leybold, Rietschle, Sterling, Alcatel, Edwards, Nero

Adresa

Lidická kolonie 47
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26900653

Výrobky, činnosti

Vakuová technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 322 487
Fax: +420 567 330 560
E-mail: vakuum@ji.cz
WWW: www.vakuum-bohemia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Němec - Jednatel

Mobil: +420 602 806 203

Ing. Filip Holub

Telefon: 604 770 704
E-mail: vakuum@ji.cz
Další firmy v oboru

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

CH-Tech Věra Chválová

Zabýváme se prodejem, montáží a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky. Provozujeme e-shop s obsáhlou nabídkou výčepů, chladících zařízení, vinoték, tepelných čerpadel, mobilních klimatizací a dalších produktů. Našim zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis a poradenství. Sídlíme v okrese Klatovy, dodáváme však zákazníkům z celé České republiky.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.