• Detail firmy

Václava Hlinovská

Základní popis

Louhování nábytku

Adresa

Podřipská 92
411 85 Horní Beřkovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68987889

Výrobky, činnosti

louhování nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: louharna@antik-spomysl.cz
WWW: www.antik-spomysl.cz

Kontaktní osoba

Václava Hlinovská - Majitel

Telefon: +420 315 691 252

Pobočky

Nábytek Spomyšl s.r.o.
Spomyšl 147
277 05 Spomyšl

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

ZAKŁAD STOLARSKI Ryszard Nowak

Naše firma vyrábí nábytek z masivního dřeva, jako je borovice, dub, buk, jasan, bříza a olše. Vyrábíme celou řadu nábytku, bez ohledu na jejich velikost. Účinkují Nas nábytku mohou být na zvláštní objednávku klienta nebo podle projektu ze strany našich kvalifikovaných pracovníků. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.