• Detail firmy

Václav Zoulík

Základní popis

Nabízíme hokejové rukavice, chrániče ramen, chrániče loktů, brusle, hokejové helmy, kalhoty, hokejky, čepele a další hokejový sortiment.

Adresa

Československé armády 660
539 73 Skuteč

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72889772
DIČ:  CZ7901303124
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Hokejový obchod Spukem.CZ je první, opravdu přehledný shop s nabídkou kompletní hokejové výstroje.BAUER, EASTON, CCM, RbK, FISCHER, WinnWell a další.

Kontaktní údaje

E-mail: info@spukem.cz
WWW: www.spukem.cz

Kontaktní osoba

Václav Zoulík - Majitel

Mobil: +420 725 065 734
Další firmy v oboru

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.