• Detail firmy

Václav Vysoký

Základní popis

Truhlářství, zakázková výroba a renovace nábytku, interiérových dveří včetně obložek, jídelní stoly, židle, pergol, altánů. Rychle, levně a kvalitně.

Adresa

Lipoltice 12
533 64 Lipoltice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72869054

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Zakázková výroba kuchyní včetně spotřebičů, ložnice, dětské pokoje, vestavěné skříně, postele, předsíně, obývací stěny, kancelářský nábytek, jídelní stoly a židle, vnitří a vchodové dveře včetně obložkových zárubní, pergoly, altány, zahradní domky.

Kontaktní údaje

E-mail: vv.73@centrum.cz
WWW: truhlarstvivysoky.cz

Kontaktní osoba

Václav Vysoký - Majitel

Mobil: +420 724 176 149
E-mail: vv.73@centrum.cz
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.