• Detail firmy

Václav Vydra

Základní popis

Ubytování, pronájem apartmá Pec pod Snežkou. Celoroční ubytování Krkonoše. Lyžování v Krkonoších, pronájem apartma, letní a zimní dovolená v Krkonoších

Adresa

Slapy 356
252 08 Slapy

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62609645
DIČ:  CZ5601070189

Výrobky, činnosti

Ubytování, pronájem apartmá Pec pod Snežkou.

Celoroční ubytování Krkonoše. Lyžování v Krkonoších, pronájem apartma, letní a zimní dovolená v Krkonoších

Kontaktní údaje

E-mail: sladucha@gmail.com
WWW: www.apartmapec.cz

Kontaktní osoba

Radka Svojtková

Mobil: +420 776 222 675
E-mail: sladucha@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.