• Detail firmy

Václav Volf

Základní popis

Sádrokartony, suchá výstavba, pokládka podlah, elektroinstalace. Rekonstrukce bytových jader, bytů a rodinných domů. Zednické a klempířské práce.

Adresa

Rybná 1349
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62441434
Rok založení:  2004
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Zabýváme se SDK systémy, sádrový stěrkami. Provádíme pokládku plovoucích podlah, dřevěných obkladů stěn, venkovních přesahů střech. Rekonstrukce bytových jader, bytů a RD. Montujeme elektroinstalace (zajistíme i revize), malířské a pokrývačské práce.

Kontaktní osoba

Václav Volf - Majitel

Mobil: +420 736 644 492
E-mail: stavbyvolf@gmail.com
Další firmy v oboru

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.