• Detail firmy

Václav Vlček

Základní popis

Naše firma má již přes dvacet let své místo na trhu a funguje na základě doporučení od stávajících zákazníků. Zabýváme se především opravami rodinných

Adresa

Pejevové 3120/12
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87614685

Výrobky, činnosti

Střechy a střešní krytiny

Naše firma má již přes dvacet let své místo na trhu a funguje na základě doporučení od stávajících zákazníků. Zabýváme se především opravami rodinných domů a menších staveb v Praze a Středních Čechách. Provádíme vyklízení půd, zateplení střech.

Kontaktní údaje

E-mail: a.vlcek@email.cz
WWW: www.vlcekasyn.cz

Kontaktní osoba

Václav Vlček - Majitel

Mobil: +420 722 942 246

Adam Vlček ml. - Majitel

Mobil: +420 722 942 246
Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.