• Detail firmy

Václav Velešík

Základní popis

Hledáte firmu, která působí v Plzeňském kraji? Pak jste tu správně. Žehlení provádíme v celém regionu, nejčastěji přímo v Plzni a okolí.

Adresa

Branka 109
347 01 Halže

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02697726

Výrobky, činnosti

Žehlení

Nebaví Vás žehlení? Máte hodně práce a na žehlení nezbývá čas? Nebo si prostě jen radši užijete více času s rodinou či přáteli? Pak využijte naši novou službu pro Plzeň a okolí. Pro prádlo si přijedeme, vyžehlíme ho a přivezeme Vám ho zase zpět domů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zehleniplzen.cz
WWW: zehleniplzen.cz

Kontaktní osoba

Václav Velešík - Majitel

Mobil: +420 733 316 327
E-mail: info@zehleniplzen.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!