• Detail firmy

Václav Tříska

Základní popis

Internetový obchod pro domácí a firemní úpravu pitné vody na vysokou kvalitu. Železo, mangan, dusičnany, tvrdost, bakterie, zlepšení kvality a chuti vody.

Adresa

Anežky Malé 771/11
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68798768

Výrobky, činnosti

Filtry pitné vody.

Kontaktní údaje

E-mail: info@filtrypitnevody.cz
WWW: www.filtrypitnevody.cz

Kontaktní osoba

Václav Tříska - Majitel

Mobil: +420 777 219 213
E-mail: info@filtrypitnevody.cz
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.