• Detail firmy

Václav Tichý

Základní popis

Seriová diagnostika Paralelní diagnostika Přestavby vozidel na LPG Opravy, servis a revize LPG a CNG Příprava a provedení STK a emise Karosářské opravy Kompletní autoservis

Adresa

Olbrachtova 709/1
734 01 Karviná - Ráj

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70245452

Výrobky, činnosti

Servis Tichý

Revize a přestavba na LPG, paralelní a sériová diagnostika, příprava na STK, autoservis, Karviná, Ostrava, Český Těšín, Orlová, Bohumín, Petřvald

Kontaktní údaje

E-mail: vaclavtichy@centrum.cz
WWW: www.opravy.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Václav Tichý - Majitel

Mobil: +420 737 179 838
E-mail: vaclavtichy@centrum.cz
Další firmy v oboru

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.