• Detail firmy

Václav Švestka

Základní popis

Internetový prodej karabin. Dále prodáváme kroužky, polokroužky, přezky, rámečky a sedlářské průvleky. V našem sortimentu máme i kožené pásky.

Adresa

Podlázky 134
293 01 Bezděčín

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48687081

Výrobky, činnosti

sedlařské kováví

Internetový prodej karabin. Dále prodáváme kroužky, polokroužky, přezky, rámečky a sedlářské průvleky. V našem sortimentu máme i kožené pásky.

Kontaktní údaje

E-mail: sedlarske.kovani@seznam.cz
WWW: www.sedlarskekovani.cz

Kontaktní osoba

Václav Švestka - Majitel

Mobil: +420 603 421 263
Další firmy v oboru

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.