• Detail firmy

Václav Šťastný

Základní popis

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce bytových jader a koupelen, stavby plotů, komínů a zateplováním fasád. Provádíme stavby rodinných domů a střech.

Adresa

Žižkova 177
250 82 Úvaly u Prahy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15352196
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavební práce

Nabízíme stavební práce, rekonstrukce bytových jader a koupelen, stavby plotů, komínů a zateplováním fasád. Provádíme stavby rodinných domů a střech.

Kontaktní údaje

Mobil: 723 109 951
E-mail: stastna222@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Šťastný - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.