• Detail firmy

Václav Šroubek

Základní popis

Prodáváme a montujeme veškeré autoalarmy, imobillizéry, zámky řazení, autodoplňky a tažná zařízení. Provoz pneuservisu, rychloservisu, opravy starterů a alternátorů, drobná autoelektrika, příprava a zajištění STK, odtahová služba.

Adresa

Spodní 1
159 00 Praha 5 - Lahovice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74257153
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme

Prodáváme a montujeme veškeré autoalarmy,imobillizéry,zámky řazení,autodoplňky a tažná zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 616 289
E-mail: autoalarmysroubek@seznam.cz
WWW: www.autoalarmysroubek....

Kontaktní osoba

Václav Šroubek - Majitel

Telefon: +420 737 616 289
E-mail: autoalarmxsroubek@seznam.cz
Další firmy v oboru

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.