• Detail firmy

Václav Šnobl

Základní popis

Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na zakázku jako jsou dětské pokoje, ložnice a kancelářský nábytek

Adresa

Dubská
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46428992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní

Výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní a nábytku na zakázku jako jsou dětské pokoje, ložnice a kancelářský nábytek. Kompletní dodávka a pokládka

Kontaktní údaje

Mobil: 774 365 546
E-mail: snobl.v@seznam.cz

Kontaktní osoba

Václav Šnobl - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.