• Detail firmy

Václav Šmíd

Základní popis

Zajišťuje komplexní servis v oblasti aut - autoservis, geometrie, pneuservis, diagnostika, asistenční služba, autoklimatizace a další.

Adresa

Na vyšině 1878/14
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71684859

Výrobky, činnosti

Servis automobilů všech značek.

Mechanické opravy vozidel,komleptní přípravu vozu na STK,pravidelné výměny provozních kapalin a rozvodů,údržba a mobilní plnění klimatizací.

Kontaktní osoba

Václav Šmíd - Majitel

Mobil: +420 732 972 926
E-mail: vasek@autoservissmid.cz
WWW: www.autoservissmid.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.

ALUera s.r.o.

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodej alu kol, pneumatik, ocelových kol a příslušenství. Disponujeme vlastním skladem s velkou zásobou, zároveň u nás máte k dispozici sklady a zboží předních českých a evropských dodavatelů. V naší nabídce naleznete kola značky KFZ, KRONPRINZ, AEZ, ALUTEC, AUTEC a další. Neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás za bezkonkurenční ceny.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.