• Detail firmy

Václav Škrabánek

Základní popis

Pokud se nechcete zřeknout požitku z pití kávy, a přitom chcete pečovat o své zdraví, tak mám pro Vás řešení. Pijte kávu s Ganodermou, která má blahodárné účinky na zdraví, vyzkoušejte produkty DXN a vychutnejte jejich rozdíl oproti běžným nápojům!

Adresa

Urbinská 180
381 01 Domoradice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88248186

Výrobky, činnosti

Káva

Kontaktní údaje

E-mail: vaclavskrabanek@seznam.cz
WWW: www.kavamladi.cz

Kontaktní osoba

Václav Škrabánek

Telefon: +420 728 320 818
E-mail: vaclavskrabanek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy Dallmayr. Nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů včetně kompletního servisu. Zajistíme pojištění, technickou údržbu a dovoz zboží bez kvót. Poskytujeme zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.