• Detail firmy

Václav Skoumal

Základní popis

Provádění veškerých zednických a stavebních prací, jako výstavba rodinných domů, zdění,omítky, fasády, obklady, dlažby, zámkové dlažby, veškeré hydroizolace, rekonstrukce komínů starou technologií, kamenné zdivo a malířské práce včetně úklidu

Adresa

Skalička 2072/18a
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65170458

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: skoumal.vaclav@seznam.cz
WWW: zednictviskoumal.mypage.cz

Kontaktní osoba

Václav Skoumal - Majitel

Telefon: 604 779 115
E-mail: skoumal.vaclav@seznam.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.