• Detail firmy

Václav Senohrábek

Základní popis

Pořádáme rauty, oslavy, firemní večírky, svatby, barmanské show a zahradní párty.

Adresa

Holubova 513/11
463 12 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88186636

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 842 740
E-mail: info@cateringbohemia.cz
WWW: www.cateringbohemia.cz

Kontaktní osoba

Václav Senohrábek - Majitel

Mobil: +420 773 880 530

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.