• Detail firmy

Václav Sedlák - KALDES

Základní popis

Revize a kontroly elektrických instalací, ručního nářadí a spotřebičů. Nabídka veškerých elektromontážních prací v oblasti zabezpečení a rozvodů

Adresa

Nádražní 542/148
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64646297

Výrobky, činnosti

Opravy a servis elektro

Revize a kontroly elektrických instalací, ručního nářadí a spotřebičů. Nabídka veškerých elektromontážních prací v oblasti zabezpečení a rozvodů

Kontaktní údaje

E-mail: kaldes@kaldes.cz

Kontaktní osoba

Václav Sedlák - Jednatel

Telefon: +420 596 111 460
Mobil: +420 602 501 399
Další firmy v oboru

ELEKTROROZVADĚČE, s.r.o. - ELRO

Specializujeme se na výrobu elektrorozvaděčů, ocelových rozvodových skříní, elektroměrů a rozvaděčů pro distribuční trafostanice - rozváděče K-RS pro kompaktní distribuční trafostanice a další. V našem sortimentu naleznete také koncové díly, elektroměrové rozváděče ER plastové, a nabízíme také zámečnické práce.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.