• Detail firmy

Václav Samek

Základní popis

Žaluzie, stínící a garážová technika.

Adresa

Palackého náměstí 100
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72181915
DIČ:  CZ6406070913

Výrobky, činnosti

Žaluzie, stínící a garážová technika

Dodávky, montáže, záruční a pozáruční servis širokého sortimentu horizontálních a vertikálních žaluzií, plissé, venkovních a střešních rolet, sítí proti hmyzu, markýz, japonských stěn, shrnovacích dveří, garážových vrat, vjezdových bran a parapetů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zaluzie-samek.cz
WWW: zaluzie-samek.cz

Kontaktní osoba

Václav Samek - Majitel

Mobil: +420 736 608 644
E-mail: info@zaluzie-samek.cz
Další firmy v oboru

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.