• Detail firmy

Václav Podlešák

Základní popis

Rekonstrukce kanceláří, stavební práce vč. dodání zařizovacích předmětů. kompletní návrhy a výroby Kuchyňských linek. Přestavby bytových jader, rekonstrukce bytů a kanceláří i úklidové práce.

Adresa

Tererova 1350/7
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40834697

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 914 640
Mobil: +420 603 450 956
E-mail: podlesak@delta-p.cz
WWW: www.delta-p.cz

Kontaktní osoba

Václav Podlešák - Jednatel

Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!