• Detail firmy

Václav Petrák

Základní popis

Chovatelské potřeby Slapy 405 Eshop www.eshopslapy.cz Prodej potřeb pro psy a kočky, krmiva, pelíšky, hračky, a další potřeby pro chovatele

Adresa

Slapy, 405
252 08 Slapy

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70778191

Výrobky, činnosti

Chovatelské potřeby

Kontaktní údaje

E-mail: info@eshopslapy.cz
WWW: www.eshopslapy.cz

Kontaktní osoba

Václav Petrák - Generální ředitel

Telefon: 739 655 918
E-mail: info@eshopslapy.cz
Další firmy v oboru

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.