• Detail firmy

Václav Perlinger

Základní popis

opravy - počítače tvorba - webové prezentace

Adresa

Krásné Údolí 128
364 01 Krásné Údolí

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02703564
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítače

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 048 691
E-mail: repascomp@repascomp.cz
WWW: www.repascomp.cz

Kontaktní osoba

Václav Perlinger

Další firmy v oboru

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.