• Detail firmy

Václav Pazderník

Základní popis

Výroba nábytku, schody a zábradlí s možností kombinace kovu. V zakázkové výrobě kombinuje kov, lamino a masiv. Dále pak repase interiéru i exteriéru, montáž nábytku i vestavěných spotřebičů, výměnu zámků a mnoho dalšího. Nabízíme také taxislužbu.

Adresa

Martinice 4
262 72 Martinice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69377723

Výrobky, činnosti

Schody a zábradlí

Kontaktní osoba

Václav Pazderník - Majitel

Mobil: +420 603 272 000
Další firmy v oboru

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.