• Detail firmy

Václav Pauch

Základní popis

Zabýváme se především projektováním (sekce projekty je rozdělena na dvě části – první na projekty ve 3D, druhá na kreslené projekty), dále realizací a údržbou zeleně soukromých, veřejných i firemních prostorů včetně zimní údržby zpevněných ploch.

Adresa

Kostnická 242
384 21 Husinec

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88835936
DIČ:  CZ8404191631

Výrobky, činnosti

Realizace zahrad, firemních prostorů,

veřejné zeleně. Odplevelení pozemků. Kompletní dodávka rostlinného materiálu. Zakládání okrasných záhonů. Výsadba letniček, trvalek, okrasných keřů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@zahrady-pauch.cz
WWW: www.zahrady-pauch.cz

Kontaktní osoba

Pauch Václav - Majitel

Mobil: +420 777 607 953
E-mail: info@zahrady-pauch.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.