• Detail firmy

Václav Pátek - Triop

Základní popis

Výroba, velkoobchodní a internetový zásilkový prodej lezecké obuvi, sportovních sandálů i lezeckého vybavení

Adresa

Tovární 406
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12432121

Výrobky, činnosti

Výroba, velkoobchodní a internetový zásil. prodej

Kontaktní údaje

E-mail: triop@triop.cz

Kontaktní osoba

Václav Pátek - Majitel

Mobil: +420 577 101 270
E-mail: triop@triop.cz
WWW: www.triop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hasící přístroje Kvapilík s.r.o.

Zabezpečujeme prodej hasicích přístrojů, hydrantů a kompletního vybavení pro hasiče. Provádíme pravidelné revize hasicích přístrojů, hydrantů, EPS a požárních prostupů. Provozujeme internetový prodej pracovních oděvů a obuvi. Pro naše klienty však také nabízíme šití pracovních oděvů na míru. Realizujeme zpracování požárního řešení staveb i funkci odborně způsobilé osoby v požární ochraně.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.