• Detail firmy

Václav Papež

Základní popis

Naše firma provádí hrubé stavby, zdění domů a příček, zateplení, omítky a fasády. Dále děláme rekonstrukce rodinných domů a bytových jader. Pokládka zámkové dlažby s obrubníky a jiné zednické práce.

Adresa

Velké dráhy 97
664 61 Opatovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75751003

Výrobky, činnosti

Naše firma provádí hrubé stavby.

Pokládka zámkové dlažby s obrubníky a jiné zednické práce.

Kontaktní osoba

Václav Papež - Majitel

Mobil: 776 772 216
E-mail: zubci@seznam.cz
Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.