• Detail firmy

Václav Orlík

Základní popis

Zabývá se výrobou a prodejem kvalitního palivového a krbového dřeva. Naše společnost prodává palivové dřevo již od roku 2005. Palivové dřevo prodáváme celoročně. Palivové dřevo vyrábí především z listnatých druhů dřevin (buk).

Adresa

Řadová 307/46
700 30 Ostrava - Výškovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87159023
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba a prodej kvalitního palivového a krbového dřeva.

Kontaktní osoba

Václav Orlík - Majitel

Mobil: +420 724 990 388
Mobil: 724 344 366

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.