• Detail firmy

Václav Olmr

Základní popis

Provádí dodávky nových strojů, rovněž strojů použitých v dobré kvalitě, všechny typy a velikosti, dodávky včetně kompletního servisu, demontáže, specielní transport, montáže, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a údržby, záruční a pozáruční servis.

Adresa

Charkovská 333/5
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61002895
DIČ:  CZ400507054
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zprostředkování obchodu, prodej a servis strojů (soustruhy, frézy, brusky, vrtačky, tvářecí stroje, tabulkové nůžky, nové stroje a náhradní díly).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 240 004
E-mail: usedmachines-cz@seznam.cz
E-mail: jvoco@volny.cz
E-mail: info@usedmachines.cz
WWW: www.usedmachines.cz

Kontaktní osoba

Olmr Václav

E-mail: usedmachines-cz@seznam.cz

Václav Olmr - Majitel

Další firmy v oboru

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

FANUC Czech s.r.o.

FANUC Czech - prodej, technická podpora, servis a školení průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center Robodrill, drátořezů Robocut a plně elektronických vstřikovacích lisů Roboshot japonské značky FANUC. Jeden dodavatel, nekonečné možnosti.