• Detail firmy

Václav Novotný

Základní popis

Zabýváme se tvorbou webu bez starosti. Cílem tohoto projektu je tvorba webu v ceně do 5000 Kč. Nejdříve Váš web vytvoříme a teprve pak se rozhodnete, zda si ho objednáte. Námi dodávané řešení je založené na technologii Google weby.

Adresa

Horní Chřibská 21
407 44 Chřibská

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75493063
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba webu bez starosti

Kontaktní údaje

E-mail: martina@deltatrening.cz
WWW: www.webbezstarosti.cz

Kontaktní osoba

Václav Novotný - Majitel

Mobil: +420 722 566 807
Mobil: +420 723 396 266
Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

Slavomír Pošvic

Specializujeme se na programování systémů KNX/EIB, vizualizace, řídící systémy. Zajišťujeme diagnostiku, servis a poradenství při projekci i realizaci.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.