• Detail firmy

Václav Novák

Základní popis

Dodávky UV dezinfekční a ozonové technologie. Sterilizace v průmyslu, vodohospodářství a zdravotnictví. Kompletní servis. Více na našem webu.

Adresa

Poniklá 294
512 42 Poniklá

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86867687
DIČ:  CZ8606223769
Rok založení:  2013
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Germicidní lampy

Internetový prodej germicidních lamp.

Kontaktní údaje

E-mail: novak@uvc.cz
WWW: www.uvc.cz

Kontaktní osoba

Václav Novák - Majitel

Mobil: +420 728 540 283
E-mail: novak@uvc.cz
Další firmy v oboru

Ing. Josef Chlum - ELITE BOHEMIA

Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si luxusní kolekce originálních lustrů. Snažíme se o spokojenost obou dvou stran. Vaše spokojenost zajistí kompletní spokojenost u nás. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě.

Miroslav Rais - Umělecká agentura DIRAMI

Umělecká agentura DIRAMI zajišťuje a zprostředkovává veškeré kulturní a společenské akce, firemní i privátní akce a večírky, Dancing Heads, DVD videodiskotéky, KARAOKE Show s použitím profesionální techniky, včetně zajištění kompletního servisu. Pokud potřebujete připravit společenskou akci neváhejte se na nás obrátit. Více na našich internetových stránkách.

SATEC Ciesielski, Golan Spółka Jawna

Naše společnost nabízí kabelů a vodičů pro satelitu, kabelu, tradiční a průmyslové, rádiové komunikace, počítačové sítě, průmyslové, obrany, a telekomunikací a elektřiny (CATV, SMATV, HFC, satelitní TV, CCTV, zabezpečení a monitoring, rádiového spojení, WLAN, CB, GSM, počítačových sítí, datové komunikace, elektronika, audio / video, moderní stavební pomůcky, atd.)