• Detail firmy

Václav Novák

Základní popis

Zajišťujeme pravidelnou údržbu nemovitostí se zaměřením na úklid bytových domů včetně společných prostor. Provádíme zametení a vytření chodeb, atd.

Adresa

Dolní Studénky 245
788 20 Dolní Studénky

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88125050

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Zajišťujeme pravidelnou údržbu nemovitostí se zaměřením na úklid bytových domů včetně společných prostor. Provádíme zametení a vytření chodeb, otření zábradlí i parapetů atd. Dále provádíme úklid rodinných domu a zahrad, provádíme údržbu zeleně.

Kontaktní údaje

Telefon: 774 900 892
E-mail: uklidbytovychdomu@seznam.cz
WWW: www.uklidbytovychdomu.webmium.com

Kontaktní osoba

Václav Novák - Majitel

Mobil: +420 774 198 627
E-mail: uklidbytovychdomu@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.