• Detail firmy

Václav Nekolný

Základní popis

Naše zahradnictví nabízí rostliny pro zahradu, balkon či do bytu a velký výběr doplňkového materiálu pro zahradničení. V našem květinářství koupíte květiny ke každé příležitosti, dárkové předměty a různé doplňky.

Adresa

Podlipná 140/25
620 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63372347
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Bylinky, koření,Dekorace,Okrasné dřeviny,Ovocné stromky,Pokojové rostliny,Řezané květiny, vazba,Sadba, osivo.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 211 040
Telefon: +420 545 219 343
E-mail: nekolny@nekolny.cz
WWW: www.nekolny.cz

Kontaktní osoba

Václav Nekolný - Majitel

Mobil: +420 602 764 207

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Květiny Papaver

Nabízíme floristické služby. V našem obchodě v Kuřimi máme denně čerstvé květiny, z nichž některé dovážíme ze zahraničí. Kromě vazby květin pro všechny příležitosti realizujeme dodávky květin do firemních prostor, tvorbu dekorací pro různé příležitosti. Máme dlouholeté zkušenosti a pravidelně dosahujeme kvalitních výsledků ve floristických soutěžích po celé České republice.