• Detail firmy

Václav Műller

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti patentů, užitných a průmyslových vzorů, ochranných známek, označení původu, licenčních smluv a zahraniční ochrany.

Adresa

Jihlavská 521/62
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18414401

Výrobky, činnosti

Patentová a známková kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 934 157
E-mail: patenty.muller@volny.cz
WWW: www.patentymuller.cz

Kontaktní osoba

Václav Műller - Majitel

Mobil: +420 728 872 666
Další firmy v oboru

SPZ Servis, s.r.o.

Naše společnost Vám pomůže s administrativou spojenou s vozovým parkem. Zastupujeme klienty na institucích zabývajících se evidencí motorových vozidel, jako jsou dopravní inspektoráty, magistráty, stanice STK apod. Zajišťujeme registrace vozidel, registrace STK, kompletní SPZ servis, sjednání povinného ručení, vyřazení vozidel, výpisy dat z registru vozidel, vyřízení ekologické plakety atd.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

Entech-Group, s.r.o.

Monitorujeme spotřebu energie za účelem trvalé optimalizace provozních nákladů. Věnujeme se analýze spotřeby energie, optimalizačním studiím a další. Provádíme tepelný audit a pravidelné nebo jednorázové kontroly kotle dle Zák. 406/2000 Sb. Zaměřujeme se na obory jako je vytápění, vzduchotechnika, ochrana ovzduší a další.