• Detail firmy

Václav Milfait - MK PLASTIK

Základní popis

Výroba plastových výrobků z polyuretanu. Bazeny Vodoměrné šachty Plastové napáječky pro zvířata Kádě na ryby Nástavce na ČVO Vozíky pro přepravu služebních psů

Adresa

Skomelno 55
338 28 Skomelno

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48383813
DIČ:  CZ 48383813

Výrobky, činnosti

Plast

bazény, žumpy,vodoměrné šachty,obkládání stěn plasty v potravinářském průmyslu a nástavb automobilů přicházejících do styku s potravinami,kádě na ryby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 113 055
E-mail: mkplastik@quick.cz
WWW: www.mkplastik.cz

Kontaktní osoba

Václav Milfait - Majitel

Telefon: 603 311 055
E-mail: mkplastik@quick.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.