• Detail firmy

Václav Melša

Základní popis

Prodáváme, servisujeme a půjčujeme elektrocentrály, hutnící technika, bourací kladiva, ponorné vibrátory, čerpadla, bagry, kompresory, řezačky, ...

Adresa

Pardubická 22
533 45 Opatovice nad Labem

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73577766
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Distributor stavebních strojů, čerpadel, vytápění

Kontaktní údaje

E-mail: info@vmphk.cz
E-mail: obchod@vmphk.cz
WWW: www.vmphk.cz

Kontaktní osoba

Václav Melša - Majitel

Mobil: +420 607 376 012
E-mail: melsa@vmphk.cz
Další firmy v oboru

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

KOVAZ s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a servis hydrauliky a pneumatiky. V naší nabídce naleznete hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, rozvaděče elektřiny, proporcionální DC ventily, hladinoměry, elektronická teplotní čidla, lisy na hadice, zařízení pro čištění trubek a mnoho dalšího.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.