• Detail firmy

Václav Matoušek

Základní popis

Vrtání studní o průměru 125 až 150 mm včetně vypažení PVC. Hydrogeologický posudek, projekt a vyhledání pramene. Dodám čerpadla, vodárny a skruže, solární systémy, závlahy. Zaručím pitnou vodu v kojenecké kvalitě. Provádím vrty pro tepelná čerpadla.

Adresa

Chelčického 727/22
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12734721

Výrobky, činnosti

Vrtání studní o průměru 125 až 150 mm

Vrtání studní o průměru 125 až 150 mm včetně vypažení PVC. Hydrogeologický posudek, projekt a vyhledání pramene. Dodám čerpadla, vodárny a skruže, sol

Kontaktní osoba

Václav Matoušek - Jednatel

Mobil: +420 603 490 769
E-mail: azo.matousek@seznam.cz
Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.