• Detail firmy

Václav Mašek

Základní popis

Nabízíme zemní a výkopové práce, demolice, nákladní dopravu, kontejnery a jejich přepravu materiálů. Dovážíme písek, štěrk, recykláty, zeminy a dřeva.

Adresa

Beřovice 47
273 71 Beřovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40909239

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Mobil: 603 733 101
E-mail: masek.catr@seznam.cz
WWW: www.zemniprace-masek.c...
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.