• Detail firmy

Václav Malát

Základní popis

Nabízím realizaci a revize elektroinstalací. Montuji osvětlení, hromosvody, datové sítě, elektronické zabezpečení budov, kamerové systémy a TV antény.

Adresa

Zázvorkova 1996/28
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61281590
DIČ:  CZ6212211324

Výrobky, činnosti

Nabízím realizaci a revize elektroinstalací.

Montuji osvětlení, hromosvody, datové sítě, elektronické zabezpečení budov, kamerové systémy a TV antény.

Kontaktní údaje

E-mail: info@elektromalat.cz
WWW: www.elektromalat.cz

Kontaktní osoba

Václav Malát - Majitel

Mobil: +420 602 201 173
Další firmy v oboru

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.